Všeobecná zdravotní sestra, stomatologie, Praha, hledá


V posledních letech pracuji na vedoucí pozici soukromé stomatologické kliniky. (objednávání materiálů - impla.), servis a chod ordinací, zaškolování sestřiček a organizace chodu.Zkušenosti s vedením týmu. Objednávání materiálů, implantátů (bioniq, straumann, camlog), zaškolování sestřiček a organizace chodu, asistence u běžných výkonů, zhotovování rtg, btw, cílených snímků OPG a CBCT. Znalost chodu dezinfekčních a sterilizačních procesů. Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti (komunikace s úřady, dodavateli) zvládání stresových situací, ochota učit se stále novým věcem, nekonfliktnost, vstřícnost, upřímnost :) práce na PC – Word, Excel, PowerPoint. Praxe ve vykazování stom. kodů pro pojišťovny (Kontrola vykázaných výkonů na ZP, tvorba opravných dávek, kontrola úhrad od ZP, komunikace se ZP a administrativa s tím spojená, vedení smluvní agendy, optimalizace vykazování, reporting vedení, audit zdravotní dokumentace, kontrola správného vykazování sester na pracovišti).

Poznámka: pouze ranní směny, nejlépe od 7:00 do 14:00 plat od 26.500 v čistém výdělku (dle dohody) možnost vykonávat pozici vrchní sestry.

Kontakt:
E-mail: adm.office1007@gmail.com

Cena dohodou
Podkategorie: zaměstnání
Země:
  • Vloženo: 2019-09-04 12:01
  • Aktualizováno: 2019-09-04 12:04

Sponzorované odkazy

Přejete si dostávat informace o dění na mediwallu?

Kdo jsme

Zájmová skupina s cílem pomáhat zdravotnickému personálu s hledáním práce a lepších prostředků pro výkon jejich profese.

Kontakty

Fráni Šrámka 2529/61a,
370 01, České Budějovice 3

(+420) 774 103 345